Moda jest moją pasją, więc ciągle staram się rozwijać i poszerzać umiejętności w tym zakresie. Chętnie zajmuję się wszystkimi dziedzinami związanymi ze stylizacją, dlatego moja firma oferuje szeroki zakres działania (Visual Merchandising, Personal Shopping i stylizacja). Jestem absolwentką studiów na kierunku Visual Merchadising w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Oprócz tego ukończyłam też kursy z zakresu Personal Shoppingu i stylizacji sesji zdjęciowych. Uważam jednak, że największy wpływ na jakość oferowanych przeze mnie usług ma radość, jaką sprawia mi praca, co przekłada się na efekty końcowe.

Jedna z moich stylizacji została doceniona przez Dawida Wolińskiego i pojawiła się w miesięczniku Glamour (grudzień 2016). Jestem też finalistką drugiej edycji konkursu dla stylistów Fashion Inside.

Na co dzień pełnię obowiązki projektanta ekspozycji w firmie OTCF. Studia w KSA rozwinęły moje zdolności artystyczne i nauczyły mnie kreatywnego podejścia do zleceń indywidualnych. Natomiast praca dla dużej marki odzieżowej pomaga mi zdobyć doświadczenie w dziedzinie  komercyjnego Visual Merchandisingu, dzięki czemu łączę w sobie dwie najważniejsze cechy dla każdego VMa: artystyczne spojrzenie i nastawienie na cel.

Więcej informacji na temat oferowanych przeze mnie usług:

Visual Merchandising

Personal Shopping

Stylizacja